3. Bavorsko česká burza firem

Dne 16. října 2019 proběhne v Klatovech 3. Bavorsko česká burza firem – zavedená platforma pro osobní dialogy a možnost pro nové a úspěšné obchodní vztahy.

Datum konání
16.10.2019
Typ akce
Pracovní setkání
Místo konání
Klatovy, Domažlická 767
Další akce v kategoriíchZ dobrého sousedství mezi Čechami a Dolním Bavorskem vznikla v minulých letech velice úspěšná hospodářská kooperace. Tento úspěch je možné rozšířit! V přeshraničním styku je žádoucí prohloubit spolupráci mezi bavorskými a českými firmami a zintenzivnit kontakt k univerzitám a klastrům.

Zaměření letošního ročníku na odvětví: Strojírenství, Elektrotechnika, IT, Stavebnictví a Automotive

Informace:

  • Všechny přednášky budou simultánně dvojjazyčně (česky a německy) tlumočeny. V rámci zajištění přeshraničního networkingu budou tlumočníci k dispozici zdarma během celého veletrhu i po skončení přednášek.
  • Vstup na celou akci, včetně využití předdefinované výstavní plochy na veletrhu (stůl pro prezentaci materiálů a plocha pro roll-up apod.), je zdarma.
  • Přihlášení a bližší informace obdržíte u paní Ing. Jaroslavy Pongratz j.pongratz@euregio-bayern.de. Přihlášky jako výstavce zasílejte nejpozději do 7. října 2019, jako host do 11. října 2019.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ j.pongratz@euregio-bayern.de / +49 170 8118194

Doporučujeme