Space Tech Expo B2B Matchmaking 2023

Mezinárodní akce Space Tech Expo & Conference Europe, která proběhne ve dnech od 14. do 16. listopadu 2023 v německých Brémách, je největší specializovanou událostí vesmírných technologií v Evropě.

Datum konání
14.11.2023 - 16.11.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Německo Německo
Místo konání
Brémy
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Tento veletrh s volnou účastí a konference na vysoké úrovni je evropským místem setkávání v oblasti vesmírného podnikání, technologií a inovací a představí nejnovější poznatky od technických konstruktérů, dodavatelů subsystémů, výrobců a komponentů až po systémové integrátory pro civilní, vojenský a komerční vesmír. Prostřednictvím RHK Brno můžou firmy využít příležitost pro cílený networking a s sjednat si s dalšími přihlášenými účastníky schůzky na místě předem.

Třídenní událost poskytne evropskému kosmickému průmyslu prostor pro návrh, výrobu a testování kosmických lodí, družic, nosných raket a technologií souvisejících s vesmírem, na němž se setkají inženýři, vedoucí pracovníci v oboru, zadavatelé, nákupčí, výrobci a globální rozhodovací orgány z celého dodavatelského řetězce.

V rámci veletrhu a konference pořádá Enterprise Europe Network Bremen za podpory RHK Brno každý den jako součást programu bezplatný matchmaking s možností předem domluvených schůzek. Účastníci budou mít možnost:

  • setkat se s poskytovateli inovativních technologií
  • navázat kontakt s potenciálními partnery pro budoucí spolupráci
  • najít nové partnery pro výzkumné a vývojové projekty

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
O. Hrdlička / RHK Brno / hrdlicka@rhkbrno.cz / +420 532 194 918

Doporučujeme