Trade Expo Indonesia

Ve dnech od 16. do 20. října 2019 proběhne v Indonésii 34. ročník mezinárodního obchodního veletrhu Trade Expo Indonesia.

Datum konání
16.10.2019 - 20.10.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Tangerang,
Další akce v kategoriíchTento veletrh, v letošním roce s podtitulem Kupředu sloužit světu, je organizován pod hlavičkou Ministerstva obchodu Indonésie a má za cíl podpořit kvalitní výrobky vyrobené v Indonésii na globálním trhu, rozvíjet obchodní sítě a investice a představit ukázky indonéských prémiových a vysoce kvalitních produktů.

V rámci programu veletrhu se také uskuteční celá řada doprovodných akcí, jako kupříkladu Fórum pro obchod, cestovní ruch a investice (TTI), vyhledávání obchodních partnerů (business matching), poradenství pro podnikatele, regionální diskuze, zahraniční a lokální obchodní mise, soutěž start-upů v oblasti exportu a talkshow.

Trade Expo Indonesia je jeden z největších B2B veletrhů exportního zboží v Asii a představuje širokou škálu prémiového exportního zboží a služeb, které jsou pohodlně dostupné v 8 zónách veletržního areálu.

V rámci veletrhu bude pořádána obsáhlá konference zaměřená na obchod, cestovní ruch a investice, individuální vyhledávání obchodních partnerů a obchodní fórum pro nové obchodní a investiční příležitosti.

Veletrh poskytuje skvělou příležitost pro networking, díky které se můžete setkat s vysoce postavenými vládními představiteli a lídry v byznysu.

Další informace k veletrhu

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ tradexpoindonesia@debindo.com / +62(21) - 829 2661

Doporučujeme