Myslivost a příroda

Místo konání:
Kroměříž, K Výstavišti 4069/8 Česká republika
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

Ve dnech od 13. do 14. dubna 2019 proběhne v Kroměříži 6. myslivecká výstava.Milovníci přírody se mohou těšit na stovky vzácných trofejí, unikátní přednášku odborníka na srnčí zvěř Pavla Scherera, velkolepou expozici africké zvěře, jarní svod psů loveckých plemen, sokolníky, soutěž o nejlepší zvěřinový guláš, nebo na sobotní burzu mysliveckých a rybářských potřeb.

Prodejní výstava, kde si můžete nakoupit vše potřebné pro pobyt v přírodě. Také v letošním roce se můžou návštěvníci těšit na chovatelskou přehlídku trofejí zvěře ulovené v okrese Kroměříž v roce 2018.

Řezbářské umění budou v průběhu celého víkendu předvádět nadaní studenti Střední školy nábytkářské a obchodní z Bystřice pod Hostýnem, kteří předvedou svou zručnost při výrobě dalších postav do unikátního Floria betlému. V rámci výstavy Myslivost a příroda budou také ke zhlédnutí nejlepší výtvarné práce žáků kroměřížských základních škol na téma „Zvířecí mláďátka“.

K výstavě neodmyslitelně patří i pestrá gastronomie, která návštěvníkům v hojném množství stánků s občerstvením nabídne nejrůznější pochoutky nejen ze zvěřiny a ryb. Součástí je již tradiční soutěž amatérských i profesionálních kuchařských týmů O nejlepší zvěřinový guláš, která proběhne v neděli.

Detailní informace naleznete na webových stránkách veletrhuKontaktní informace

+420 724 609 791Pravidelné novinky e-mailem