WASMA Central Asia 2020

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na vysoce specializovaném mezinárodním veletrhu WASMA Central Asia 2020, který se poprvé v historii koná v kazašském hlavním městě Nur-Sultan (Astana).

Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Kazachstán Kazachstán
Další akce v kategoriích

Veletrh pokrývá širokou škálu výrobků v oblasti životního prostředí a svým rozsahem, zaměřením a obsazením představuje jednoznačně jednu z nejkvalitnějších oborových výstav v Ruské federaci, přičemž tento rok se organizátoři rozhodli uskutečnit první ročník se zaměřením na střední Asii. Veletrh se zaměřuje na 2 oblasti: recyklace a nakládání s odpadem a úprava vody. Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek.

PROČ BYSTE MĚLI VYSTAVOVAT NA VELETRHU WASMA?

  • Oblast čištění a úpravy vody zastává v poslední době čím dál větší roli v prioritách stanovených kazachstánskou vládou. Pro české exportéry z oboru je na trhu značný exportní potenciál.
  • WASMA je vhodnou příležitostí nalézt obchodní partnery v Kazachstánu a celé střední Asii.
  • Součástí veletrhu bude řada doprovodných akcí a seminářů určených k prezentaci firem před odbornou veřejnost.
  • Představíme české firmy a Českou republiku jako dodavatele špičkových produktů, technologií a světové konkurenceschopnosti v oblasti zpracování odpadů a úpravy vody.
  • Výhodná a strategická poloha české expozice přímo naproti vchodu, celková výměra expozice činí 48 m2.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI S PREZENTACÍ VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

Díky akvizičním službám kazachstánské kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

  • Prezentace vaší společnosti na ploše o výměrách od 12 a více m2 (viz přihláška)
  • Součástí stánku je: stůl a 4 židle, koberec, elektrická přípojka, společné zázemí a kuchyňka se základním vybavením, osvětlení, označení stánku, ochrana, úklid
  • Stěny stánků je možno využít k propagaci firmy a výrobků (plakáty, bannery)
  • Osobní asistenci během veletrhu a účast pracovníků CzechTrade při jednáních s vašimi obchodními partnery
  • Cena 7-8 m2: 59 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu WASMA Central Asia 2020 najdete v přiložené pozvánce.
Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.
Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 28. 2. 2020.

Přílohy:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor

Doporučujeme