Webinář k příležitostem pro české firmy v USA

Dne 20. října 2020 od 15:00 proběhne webinář s ekonomickým diplomatem, zemědělským diplomatem a diplomatem pro spolupráci v oblasti vědy a výzkumu z české ambasády ve Washingtonu o příležitostech pro české firmy v USA.

Datum konání
20.10.2020
Typ akce
Seminář
Země určení
Spojené státy americké Spojené státy americké
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Webináře se zúčastní ekonomický diplomat Jiří Janíček, zemědělský diplomat Petr Ježek a vědecký diplomat Luděk Moravec, kteří vám zprostředkují informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Ministerstvo zahraničních věcí Vám proto doporučuje využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupci České republiky přímo v místě. Zástupci, jejichž úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na daný trh.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ Zuzana_Gamrotova@mzv.cz

Doporučujeme