Chcete dobývat zahraniční trhy? Stát a EBRD nabízejí pomoc

Pomoci podnikatelům s financováním jejich projektů na třetích trzích (mimo Evropskou unii) bude mít za úkol konzultant, kterého hledají Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) s ministerstvem financí.

Ministerstvo financí ve spolupráci s Evropskou bankou pro obnovu a rozvoj (EBRD) upozorňují na aktuálně vypsané výběrové řízení na pozici s názvem ´Cross Border Business Development Consultant´

Konzultant, který má pomoci tuzemským firmám rozvíjet přeshraniční byznys, bude sídlit v České republice. Jeho úkolem bude identifikovat české podnikatelské subjekty, které mají potenciál pro zajímavé investice v zahraničí. Zároveň jim nabídne pomoc se spolufinancováním jejich investičního záměru, a to právě prostřednictvím EBRD.

V rámci jeho aktivit budou rovněž organizovány obchodní mise expertů z EBRD za účelem individuálních jednání se zástupci českých podniků. Konzultant se bude účastnit odborných akcí a organizovat semináře tak, aby se podnikatelská veřejnost dozvěděla více o možnostech spolupráce s EBRD.

Přihlášky do zmíněného tendru lze zasílat přes webový formulář na stránkách EBRD nejpozději do 24. února 2020.
• Oblasti podnikání: Investice | Investiční celky
• Teritorium: Česká republika