Deset nejkreativnějších startupů Česka se představí na Creative Business Cup

Deset nejkreativnějších startupů Česka se utká o prvenství na Creative Business Cup 2022 v Ostravě. Akce, kterou pořádá agentura CzechInvest, se uskuteční offline i online 10. března 2022 od 16:00 v ostravském Brick House. 

Vítěz bude reprezentovat Českou republiku na globálním finále soutěže v Kodani.

Creative Business Cup 2022

Finále národního kola se zúčastní deset českých startupů z vybraných oblastí kulturních a kreativních průmyslů. Mezi ně patří kupříkladu software, design, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba, rozhlas, televize, ale i počítačové hry či 3D tiskárny.

Výkony českých startupů posoudí odborná porota, ve které usedne ředitel Divize startupů a inovativních malých a středních podniků CzechInvestu Jakub Hájek, zakládající partner advokátní kanceláře 3ADVOKÁTI Martin Hykel, ředitel evropského SWCSummitu Tomáš Cironis, koordinátorka implementace aktivit na podporu malých a středních firem/start-upů v rámci Regionální inovační strategie Moravskoslezského kraje MSIC Adéla Hradilová a leader programu Start It ČSOB Zuzana Paulovics.

Creative Business Cup 2021: Nejkreativnějším startupem Česka se stala aplikace na čtení pohádek Readmio

Kromě zajištění reprezentace na mezinárodním finále v Kodani získá vítěz divokou kartu a s ní automatický postup do regionálního finále zemí Visegrádské čtyřky SWCSummitu, šest hodin konzultací a vstupenky na konferenci Beyond Finance od MSIC, právnické služby v rozsahu 15 hodin od společnosti 3ADVOKÁTI, individuální marketinkový mentoring v rozsahu 8 hodin od We Are Signature a další ceny od partnerů Czechstartups.org, Statutárního města Ostrava, Nafirmy.cz a mnoha dalších. Hodnotné ceny od partnerů jsou připraveny také pro výherce 2. a 3. místa a pro speciální diváckou cenu Miláček publika.   

Creative Business Cup Zlín 2021 | UTB ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací, Ateliér reklamní fotografie

Buďte součástí kreativního startupového večera, kterým provede Albert Čuba z Divadla Mír.

Registrujte se do 8. března 2022

O soutěži Creative Business Cup

Creative Business Network je nezisková organizace, která se zabývá podporou startupů z oblasti kreativních průmyslů. Od roku 2012 každoročně pořádá mezinárodní soutěž Creative Business Cup, která má za cíl podporovat kreativní startupy, propojovat je navzájem a pomoci jim při hledání investora i dobývání zahraničních trhů. Organizátorem českého národního kola soutěže je už pátým rokem Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest. BusinessInfo.cz je mediálním partnerem soutěže.

• Témata: Inovace a startupy

Doporučujeme