Hledá se nová podnikavá hlava. Účast v soutěži podpoří začínající i zkušené podnikatele

Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci pořádá letos další ročník soutěže Podnikavá hlava. Jejím hlavním partnerem je Inovační centrum Olomouckého kraje. Vítězové se mohou těšit na finanční prémii i nové kontakty z oblasti byznysu.

„Vítězům Podnikavé hlavy nabídneme konzultace expertů ze sítě PLATINN, které spojuje touha předávat zkušenosti a podporovat tak rozvoj podnikatelského sektoru,“ řekla ředitelka Inovačního centra Olomouckého kraje Marie Studená.

Soutěžící se mohou hlásit z řad začátečníků i zkušenějších podnikatelů. Do finále postoupí deset nejlepších projektů, které porota zhodnotí na konci května. Do 12. ročníku soutěže se mohou zájemci registrovat do 10. května na adrese www.podnikavahlava.cz.

Minulý ročník soutěže Podnikavá hlava vyhrál automat na med

„V našem regionu je spousta šikovných podnikatelů a lidí, kteří mají zajímavé podnikatelské projekty a nápady. Těší mě, že je může Olomoucký kraj prostřednictvím svého inovačního centra podpořit. Hejtmanství navíc letos vyhlásilo dotační programy, které se zaměřují přímo na podporu podnikatelských soutěží, poradenství nebo regionálních produktů,“ dodala Zdeňka Dvořáková Kocourková, radní Olomouckého kraje pro oblast investic a Smart Region.

Podrobné informace o soutěži naleznou zájemci na webu www.podnikavahlava.cz nebo na Facebooku Soutěž Podnikavá hlava.

Doporučujeme