Konference UP Business Camp s inspirativními hosty napoví, jak se ponořit do podnikání

Konferenci UP Business Camp pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci (VTP UP) již devátým rokem. Letos se koná v sobotu 20. listopadu 2021 v Domě u parku v Olomouci. 

UP Business Camp nabídne možnost setkat se s úspěšnými podnikateli z regionu, kteří se podělí o své inspirativní příběhy a zkušenosti s budováním a rozvojem firmy.

UP Business Camp

Jako řečník se představí například Miroslav Kubíček ze společnosti Woox, který účastníkům představí nejmodernější kožedělnou dílnu, kde byly do výroby zavedeny praktiky svobodné firmy. Lukáš Medek z firmy Šufan, která vyrábí ořechová másla a granolu, zase popíše, jak se ze šufánku stal pořádný Šufan. Ondřej Horák se podělí o to, jak ho syndrom vyhoření dovedl k založení firmy OfficeFitness, která pomocí cvičení pomáhá vyrovnat se se sedavým zaměstnáním.

Zástupce mezi řečníky bude mít také startup Yarmill, který spolupracuje s Aplikačním centrem BALUO Fakulty tělesné kultury UP, a nebude chybět ani vítěz letošního ročníku soutěže Podnikavá hlava, firma Festada.

„Letos máme řečníky převážně z Olomouckého kraje, protože pro inspiraci k podnikání není třeba chodit daleko. Stačí se jen rozhlédnout kolem sebe. Abychom vám ty úspěšné podnikatele jen neukazovali, ale pomohli vám dostat se mezi ně, připravujeme panelovou diskuzi na téma: Jak rozvíjet podnikaní ve velkém i malém městě, kde se dozvíte, kdo vám v Olomouci může pomoct,“ uvedla organizátorka Hana Doláková z VTP UP.

Mladí podnikatelé, startupy a inovativní týmy budou mít na konferenci opět možnost soutěžit v rámci souboje startupů o nejlepší elevator pitch, ve kterém v několika minutách představí svůj nápad před zkušenou porotou. Vítězové dostanou příležitost představit svůj projekt před investory, českými startupovými mentory v rámci Startup klubu. Ve spolupráci s CzechInvestem bude pro soutěžící tradičně připraven workshop zaměřený na prezentační dovednosti.

Organizátoři se i letos rozhodli ponechat ceny vstupenek tak, aby byly pro studenty co nejdostupnější. Do 31. října tak mohou studenti získat lístky na konferenci za zvýhodněnou cenu 390 Kč a veřejnost za 490 Kč. Po tomto datu jsou vstupenky za 490 Kč a 690 Kč.

Konferenci organizuje Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci, generálním partnerem je Komerční banka. Mezi další významné partnery konference patří CzechInvest, Busyman a Reticulum. Nad celou konferencí převzal záštitu Olomoucký kraj.

Více informací je k dispozici na webu UP Business Camp.

Redakčně upravená tisková zpráva Univerzity Palackého v Olomouci

Doporučujeme