Prestižní soutěž dává šanci českým inovativním firmám prosadit se ve světě

Čeští tvůrci, vynálezci a designéři z řad malých a středních podniků mají díky účasti v prestižní soutěži World Intellectual Property Organization Global Awards 2023 šanci zviditelnit se ve světě a získat snadnější přístup k obchodním kontaktům.

Každoročně vyhlašovaná soutěž Světové organizace duševního vlastnictví (WIPO) – Global Awards 2023 – je určena malým a středním podnikům z celé planety.

Ilustrační fotografie

Zúčastnit se mohou firmy s tvůrci, vynálezci a designéry, které chytře využívají práv duševního vlastnictví k dosažení svých obchodních cílů a zároveň využívají své inovace a kreativitu k pozitivnímu přínosu pro společnost. 

Firmy mohou žádat o dotace na nákup služeb v oblasti inovací

Soutěž je zdarma a je vyhlašována pro všechny malé a střední podniky z celého světa a ze všech průmyslových odvětví, které mají až 300 zaměstnanců a dosahují celkových ročních tržeb až do výše 15 milionů amerických dolarů.

Z dvaceti nominovaných, kteří budou vybráni do užšího výběru a budou propagováni v různých médiích WIPO, vybere následně prestižní porota sedm vítězů.

Vítězové získají:

  • cestu do Ženevy s účastí na slavnostním předávání cen WIPO Global Awards a dalších networkingových akcích
  • mezinárodní propagaci, uznání a zviditelnění
  • podporu a usnadnění přístupu k financování a navazování obchodních kontaktů
  • personalizovaný mentoring pro rozšíření komercializace práva duševního vlastnictví a obchodního růstu.

Lhůta pro podání přihlášek končí 31. března 2023. Soutěž je mezinárodní, přihlášky do ní lze podat v šesti různých jazycích. 

S využitím tiskové zprávy Ministerstva kultury ČR

• Teritorium: Česká republika

Doporučujeme