CzechTrade pohledem firem ve videích

8. 10. 2018 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Zástupci firem přibližují přínosy spolupráci s agenturou CzechTrade na poli pronikání na zahraniční trhy. Největší přidanou hodnotu agentury CzechTrade spatřují tyto firmy ve znalosti místního trhu dané země.

Agentura CzechTrade pomáhá českým exportérům již více než 20 let. Konkrétní případy spolupráce, která probíhá mezi zahraničními kancelářemi a českými podnikateli představují zástupci firem napříč jednotlivými obory. Rozhovory jsme natáčeli na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

Přehled referencí firem

  • Rok 2018 – (Abbas, BOMAR, Kentico software, MORAM CZ, Strojírenský zkušební ústav)
  • Rok 2017 – (Důlní strojírenská společnost, Kovobel, Pars Komponenty, Sun Luc, Šmeral Brno, VUP Medical)
 

Rok 2018

Abbas

 

Abbas je česká společnost působící na trhu od roku 1995. Posláním firmy je být spolehlivým partnerem v oblasti bezpečnostních technologií (včetně kvalifikovaného poradenství a doplňkových služeb) a pomáhat zvyšování úrovně bezpečnosti osob a majetku. Jak jim v rámci exportu pomohla agentura CzechTrade se dozvíte v krátkém rozhovoru.

Více o firmě Abbas.

 

 

BOMAR

 

BOMAR, spol. s r.o.,založena v roce 1993, je středně velká firma se sídlem v Brně. Začínali s jedním typem pily, ale díky silné poptávce po cenově dostupných a vysoce kvalitních pásových pilách mohli výrazně rozšířit škálu svých produktů. Během krátké doby se podíl produkce určené na export přehoupl přes 50 %.

Více o firmě BOMAR.

 

 

Kentico software

 

Kentico software je česká IT firma a lídr světového trhu komplexních řešení pro online marketing. Firma byla založena v roce 2004 a své pobočky má v USA, Austrálii a Velké Británii. Jejich software využívá více jak 18 000 webových stránek. Jak jim v rámci exportu pomohla agentura CzechTrade se dozvíte v krátkém rozhovoru.

Více o firmě Kentico software.

 

 

MORAM CZ

 

Společnost MORAM CZ je předním dodavatelem strojů a zařízení pro telekomunikační a elektrifikační práce a likvidaci plevele. Společnost také vyvinula jednoduchý mobilní infrazářič pro opravy asfaltových povrchů. Jak jim v rámci exportu pomohla agentura CzechTrade se dozvíte v krátkém rozhovoru.

Více o firmě MORAM CZ.

 

 

Strojírenský zkušební ústav

 

Strojírenský zkušební ústav je evropskou zkušební, inspekční a certifikační organizací s širokou mezinárodní působností. Své služby nabízíme v oblastech posuzování shody, uvádění výrobků na trh, odborného dohledu, zkušebnictví, inspekce, certifikace a školení. Jak jim v rámci exportu pomohla agentura CzechTrade se dozvíte v krátkém rozhovoru.

Více o Strojírenském zkušebním ústavu.

 

 

zpět na začátek

Rok 2017

Důlní strojírenská společnost

 

Firma Důlní strojírenská společnost se orientuje hlavně na servisní služby pro těžební průmysl a výstavbu i rekonstrukce pásové dopravy všech rozměrů. Jak jim v rámci exportu pomohla agentura CzechTrade se dozvíte v krátkém rozhovoru.

Více o firmě Důlní strojírenská společnost.

 

 

Kovobel

 

Firma KOVOBEL, výrobní družstvo, která je na českém trhu více než 50 let, vyrábí skládací kontejnery a technologická zařízení pro chov drůbeže. Jak jim v rámci exportu pomohla agentura CzechTrade se dozvíte v krátkém rozhovoru.

Více o firmě KOVOBEL, výrobní družstvo.

 

 

Pars Komponenty

 

Firma Pars Komponenty se zabývá vývojem a výrobou komponentů pro hromadné dopravní prostředky. Vyvíjí a vyrábí komponenty, které jsou součástí moderních dopravních prostředků. Jak jim v rámci exportu pomohla agentura CzechTrade se dozvíte v krátkém rozhovoru.

Více o firmě Pars Komponenty, s.r.o.

 

 

SunLuc

 

Společnost SunLuc staví mobilní solární elektrárny, které jsou určeny především do odlehlých oblastí v rozvojových zemích. Mimo to se zabývají projektováním velkých solárních parků v řádu MW elektrické energie. Jak jim v rámci exportu pomohla agentura CzechTrade se dozvíte v krátkém rozhovoru.

Více o firmě SunLuc.

 

 

Šmeral Brno

 

Šmeral Brno a.s. je firma s tradicí již od roku 1861. Základem výrobního programu jsou tvářecí linky na klíč automatizované pomocí robotů nebo transferů a samostatné tvářecí stroje a další zařízení pro kovárny. Jak jim v rámci exportu pomohla agentura CzechTrade se dozvíte v krátkém rozhovoru.

Více o firmě Šmeral Brno a.s..

 

 

VUP Medical

 

Firma VUP Medical se řadí mezi přední světové výrobce speciálních implantabilních a neimplantabilních zdravotnických prostředků. Jak jim v rámci exportu pomohla agentura CzechTrade se dozvíte v krátkém rozhovoru.

Více o firmě VUP Medical.

 

 

zpět na začátek

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek