Guinea-Bissau: Mapa oborových příležitostí - perspektivní položky českého exportu

4. 10. 2018

© Zastupitelský úřad ČR v Akkře (Ghana)

5.1. Nejperspektivnější položky pro český export, odvětví pro investice, privatizační a rozvojové projekty

Z hlediska perspektivních oborů pro čs. investory je to hlavně:

  • Zemědělství, kde je poptávka po investicích do výroby nápojů; výroby zemědělských strojů; výroby džusů; výroby mouky z manioku; výroby krmiva pro hosp. zvířata; výroby a zpracování palmového oleje k výrobě mýdla a do produkce, zpracování a exportu kukuřice.
  • Zdravotnictví, kde je poptávka po investicích do laboratorního a nemocničního vybavení a dodávkách medikamentů.
  • potravinářské výrobky, domácí potřeby všeho druhu, chemikálie, stavební materiály, strojní zařízení (i repasované), důlní a stavební stroje, jednoduché strojní vybavení dílen, telekomunikační zařízení, zemědělské stroje, automobily (i ojeté), malá dopravní letadla, ošacení (včetně second-handu), pneumatiky, ad.

Perspektivními oblastmi jsou potravinářské výrobky, domácí potřeby všeho druhu, chemikálie, stavební materiály, strojní zařízení (i repasované), důlní a stavební stroje, jednoduché strojní vybavení dílen, telekomunikační zařízení, zemědělské stroje, automobily (i ojeté), malá dopravní letadla, ošacení (včetně second-handu), pneumatiky, ad.

Aktuální sektorové příležitosti pro Guineu-Bissau

Další oborové příležitosti pro všechny země naleznete v Mapě oborových příležitostí na portálu BusinessInfo.cz (www.businessinfo.cz/mop).

zpět na začátek

5.2. Kalendář akcí

Nejvýznamnější akcí bývá mezinárodní veletrh. Letos se koná ve dnech 8.-10. listopadu 2018. Více na 10times.com. Další informace na webu ExpoDatabase.

zpět na začátek

Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

Tisknout Vaše hodnocení: