SPECIÁL: Brexit očima exportérů

Kalendář akcí

Nevíte si rady s důsledky brexitu? České i britské instituce nabízejí mnoho webinářů a dalších informačních zdrojů.

Například Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) ve spolupráci s partnery z agentury CzechTrade, Generálního ředitelství cel a britského velvyslanectví připravuje celou řadu akcí k obchodním vztahům s Velkou Británií po brexitu.

V současné době pro Vás plánujeme další akce ke vztahu mezi EU a UK. Žádosti o individuální konzultace směřujte na brexit@mpo.cz.

Nejbližší chystané akce

 

Obchod s rybami a rybími výrobky. Webinář 11. března od 10:00. Tématem je obchod v tomto segmentu mezi Spojeným královstvím a Evropskou unií. Seminář je zdarma a registrace je možná na stránkách úřadu DEFRA.
Jak to bude s dovozem produktů živočišného původu po 1. dubnu 2021? Webinář 11. března od 10:00 hodin. Jde o akci  britského úřadu DEFRA, který dohlíží na dovoz potravinářských produktů do Spojeného království. Registrace je možná zdarma na stránkách akce.

 

 

Uplynulé akce

Virtuální Industry Day: 25. listopadu 2020 v 9:00, online. Report a prezentace z webináře jsou dostupné na webových stránkách MPO.
Webinář Brexit & cla: budoucnost byznysu s UK: 11. listopadu 2020 v 11:00, Microsoft Teams. Videozáznam. Report a prezentace z webináře jsou dostupné na webových stránkách MPO.
Webinář: Zahraniční obchod po covidu-19 a brexitu: 8. září 2020 v 10:30, Microsoft Teams. Videozáznam. Report a prezentace z webináře jsou dostupné na webových stránkách MPO.
Praktické dopady brexitu: 18. prosince 2018, Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Generálním ředitelstvím cel a Evropskou komisí. Záznam a prezentace řečníků.
Industry Day: Opatření na hranicích Spojeného království po brexitu: 9. dubna 2019, Velvyslanectví Spojeného království v ČR. Dostupné prezentace.
WEBINÁŘE BRITSKÉ VLÁDY PRO DOPRAVCE A LOGISTIKY – TRANZITNÍ REŽIMY, DPH, ZJEDNODUŠENÉ CELNÍ POSTUPY: KDY? 4. 10. 2019 ve 13:00 nebo 10.10.2019 v 9:00 Záznam z webináře


Tip: www.businessinfo.cz/brexit – přímý odkaz sem

Pravidelné novinky e-mailem